BG-HALF-LIFE
BG-HALF-LIFE

BG-HALF-LIFE

Българският Half Life портал
 
PortalPortal  ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Присъединете се към нас в Discord или в групата ни във ФБ HL-BG Community
BG-SMURFA-VRATSA-Bat-Man Vs Iron-Man
Визита от други Държави
Flag Counter
Вече може да ни откриете и във социалните мрежи.

Share

ZM + Платформа за ЦС готови за пускане!

Предишната тема Следващата тема Go down
АвторСъобщение
Beware!
VIP
VIP
Beware!


Брой мнения : 661
Дата на регистрация : 18.03.2016
Години : 27
Местожителство : България

ZM + Платформа за ЦС готови за пускане! Empty
ПисанеЗаглавие: ZM + Платформа за ЦС готови за пускане! ZM + Платформа за ЦС готови за пускане! EmptyПон 09 Май 2016, 14:31

Здрасти , здрасти..
Това е мод който бях качил в един друг английски форум(няма да споменавам кой) но реших да го кача и тук за разнообразие, тъй като ЦС-бг не заслужават да качвам каквото и да е след като са такива измислени модераторчета - айде у лево Wink

Малко инфо:
Това е ZP мод 4.3 редактиран от ScrappeR(така се казва автора който е правил тази модификация на ZP 4.3). Оригиналния мод не е негов разбира се , но той е този който е правил всичко интересно в него като екстрите които има вътре.. :D
Добавено е: Да изписва при конект на играча от коя държава е,кой град (също така като си умрял и гледаш някого там на инфото за ammo,class,HP  и т.н.. пише отдолу за държавата и града :)
Друго интересно е , че този мод има добавени 7 раси , който иска да ги види да свали архива и да погледне сам! Попринцип този мод е направен за Линукс(така беше казал автора му), но аз успях да го подкарам на Уиндоус с негова помощ.. единственото тъпо е, че модула за джетпак който е не тръгва на уиндоус и не намирам такъв за него..следователно изписва такава грешка в конзолата и айтемите не тръгват (такива като джетпак,tryder,unlimited clip,golden и т.н.. май че и ВИП менюто не бачка заради проблема споменат по-горе.. ако някой иска , ще му обясня на лично или скайп кои неща трябва да адне за да стане „пълен" пакета на мода! :) Но иначе може вие да си адвате каквито искате екстри,да сменяте модели и т.н... разгледайте файловете в addons/amxmodx/configs :) Също така за да промените началното съобщение в началото на рунда влезте в data/lang и потърсете файла на zp(zombieplague някъде най-отдолу в папката се намира) и там пише на няколко места и за версия и от кого е... променете ако искате и ви дразнят тези надписи в началото на рунда. hi2
Другото лошо нещо е , че има само .AMXX ... питах автора за .SMA , но за съжаление няма отговор все още.. Бях намерил на други места някакви .SMA-та но не знам дали са от този мод или от някакви копия. Както и да е,ползвайте със здраве :) И освен това , сървъра се пуска от главната директория на HLDS.exe от файла HLDS.bat (просто като HLDS) ще ви излезе , точно над hlds.exe(над червената иконка за незнаещите..) :)
Да знаете само , че мода не съм му блъскал всякакви защити , но е с последното дпрото 0.9.548 а който иска може да си сложи и други тук в форума смърфа е качил.

ЛИНК ЗА СВАЛЯНЕ
Върнете се в началото Go down
https://smurfa.bulgarianforum.net
Beware!
VIP
VIP
Beware!


Брой мнения : 661
Дата на регистрация : 18.03.2016
Години : 27
Местожителство : България

ZM + Платформа за ЦС готови за пускане! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ZM + Платформа за ЦС готови за пускане! ZM + Платформа за ЦС готови за пускане! EmptyПон 09 Май 2016, 14:50

Има и още неща , но ме мързи да ги изреждам за по заинтересованите вижте сами плъгините и другите неща.. ако не ме лъже паметта имаше някакви направени лимити когато админ или вип(Goldmember) се казва тук и впрочем не работи.. Та да не се учудите защо когато се направите снайпер,асасин,сървайвър и т..н.. ви изпише нещо и не се получи. Има огромни разлики от оригиналния мод..
Върнете се в началото Go down
https://smurfa.bulgarianforum.net
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8113
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

ZM + Платформа за ЦС готови за пускане! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ZM + Платформа за ЦС готови за пускане! ZM + Платформа за ЦС готови за пускане! EmptyПон 09 Май 2016, 16:46

Дай нормален линк за сваляне защото от този е толкова тегава работя,че няма до къде.Качи го в дропбокс или гогле или ми дай архива аз да го кача там.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
Sponsored content




ZM + Платформа за ЦС готови за пускане! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ZM + Платформа за ЦС готови за пускане! ZM + Платформа за ЦС готови за пускане! Empty

Върнете се в началото Go down
ZM + Платформа за ЦС готови за пускане!
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Готови платформи за Windows и Linux
» Готови платформи - ReHLDS, ReGameDLL, Metamod-r, AMXX 1.8.3 ...
» Образец за пускане на кандидатура!
» Музика при пускане на играта
» Пускане на сървър през рутер

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BG-HALF-LIFE :: Отдел чистота. :: Кошче-