BG-HALF-LIFE
BG-HALF-LIFE

BG-HALF-LIFE

Българският Half Life портал
 
PortalPortal  ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Присъединете се към нас в Discord или в групата ни във ФБ HL-BG Community
BG-SMURFA-VRATSA-Bat-Man Vs Iron-Man
Визита от други Държави
Flag Counter
Вече може да ни откриете и във социалните мрежи.

Share

ЗА правилата на предстоящия сървър!

Предишната тема Следващата тема Go down
АвторСъобщение
Beware!
VIP
VIP
Beware!


Брой мнения : 661
Дата на регистрация : 18.03.2016
Години : 27
Местожителство : България

ЗА правилата на предстоящия сървър! Empty
ПисанеЗаглавие: ЗА правилата на предстоящия сървър! ЗА правилата на предстоящия сървър! EmptyНед 12 Юни 2016, 15:57

Тъй като все още не съм мислел за правила и такива неща , понеже имам работи за довършване/фиксване в зомби мода който предстои - иска ми се някой от вас да хелпне малко за правилата в сървъра (не толкова откъм ЗОМБИ нещата , за тях аз ще видя и ще измисля нещо Wink ) колкото за Отношението на играчите към другите , както и за това сървъра да е добро , приятно място за игра :)

Първо - 12-13 годишни пиклъовци които не знаят за какво служи инфекшън бомбата , зомби маднеса както и други АЙТЕМИ които всеки би трябвало да знае какво значат - по-добре изобщо да не си прави труда да се кандидатира - такива няма да ги приемам Wink , още по-малко хора които си нямат понятие от amx mod x.

НО! Въпреки това има неща които хората е нормално да не знаят какви са - примерно новите добавени екстри от мен , променените неща... за тях лично ще пусна тема и в раздела на сървъра ще има повечко инфо. + ще има клипове с геймплей (поне един , два освен тези 2та които са сега)
Едва ли някой ще му е толкова трудно да не разбере каква е цаката в играта , как се играе както и какви са правилата и.

Какво НЕ искам да има в сървъра , или да се сведе до минимум:

-Да се толерират играчи , които не се убиват , пазят се защото са „приятели„
-Ако ще сте админ с кандидатура в сървъра - по-добре не псувайте,не провокирайте играчите,както и не дразнете умишлено - БАН ако много прекаляват !!! Никаква милост няма да имам за такива!

- Същото се отнася и за играчите(ВИП или обикновен играч) също няма право да се дразни, да провокира другите нарочно и да нарушава правилата! Като ще играете в сървъра ще се научите да не правите глупости , така както вие и другите искат спокойна,приятна обстановка за игра - не някакво място да си избивате пуберските комплекси и да си мислите , че зад компа имате право да хейтвате когото си искате - тия неща на друго място , НЕ В СЪРВЪРА! Сурови наказания очакват тези , които не си мерят приказките и си мислят че тук ще им минат номерата shades

 — Също така , абсолютно забранено е някой от админите в сървъра да кани в неговия си сървър хора(ако не е от веригата) , такива неща не искам да виждам и на такива админи директно БАН + махане на правата ще има!!

 — Като сме в ЦС лично към мен не искам постоянен спам с който да бъда наричан по ник , без основателна причина или без да е нещо важно… Разберете , че това е досадно и админите понякога искат да играят защото и те са хора! Каквото имате да ми казвате ще го кажете тук в форума с ТЕМА или на ЛИЧНО съобщение или 3тия вариант е в Скайп , който ще оставя за връзка точно преди сървъра да е пуснат Wink

И последно - НЕ , не съм длъжен както и другите от форума не са длъжни да изпълняват всяка една ваша прищявка - не знаете това как се прави , не знаете онова… Ами използвайте си малко и вашия мозък , има търсачки има и Google , в краен случай ако е нещо с което много се мъчите или наистина се налага - тогава питайте..

ИМАТЕ право да пишете на u@(админ чата) в случай , че има хакер / нарушител на правилата - като казвате КОЙ е нарушителя,какво прави,а ако е хакер ще може с amx_showip (когато е добавено) да видите ИП и да направите снимка на конзолата и така да докладвате човека в форума + демо(най-добре с демо) , качвате го в [You must be registered and logged in to see this link.] или подобен сайт и давате линк за сваляне , когато може ще видя и ще преценя дали нарушението си заслужава наказание а ако не заслужава - пак ще напиша.

И не , няма да има СМС админ - причината е , че не ми се занимава с дечковци които си мислят че с един СМС ще контролират целия сървър и ще играят срещу другите с някакви ОСОБЕНО ГОЛЕМИ привилегии ... Това няма да стане !

За да станеш админ трябва да имаш игрално време , някакви доклади или да си викал админ и да са ти правилни докладите Wink

По всяко време имам право както аз така и други хора от екипа да променят правилата !!

(Тази тема скоро ще бъде обновена и преместена на правилното място , така че следете я :)
Върнете се в началото Go down
https://smurfa.bulgarianforum.net
ЗА правилата на предстоящия сървър!
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Изтече видео, разкриващо предстоящия Battle Royale режим на Battlefield V
» Промени в правилата за админите
» Valve промени правилата за Steam Early Access
» Valve въвежда промени в правилата за издаване на игри в Steam
» 3-ти сървър турнир

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BG-HALF-LIFE :: Off-Topic-