BG-HALF-LIFE
BG-HALF-LIFE

BG-HALF-LIFE

Българският Half Life портал
 
PortalPortal  ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Присъединете се към нас в Discord или в групата ни във ФБ HL-BG Community
BG-SMURFA-VRATSA-Bat-Man Vs Iron-Man
Визита от други Държави
Flag Counter
Вече може да ни откриете и във социалните мрежи.

Share

Capcom: Resident Evil 7 ще е сред звездите на VR пазара

Предишната тема Следващата тема Go down
АвторСъобщение
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8113
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Capcom: Resident Evil 7 ще е сред звездите на VR пазара Empty
ПисанеЗаглавие: Capcom: Resident Evil 7 ще е сред звездите на VR пазара Capcom: Resident Evil 7 ще е сред звездите на VR пазара EmptyСря 28 Сеп 2016, 15:02

[You must be registered and logged in to see this image.]

Resident Evil 7 няма да е просто поредния продукт от сериите, обещава Capcom. Играта се връща към хорър корените си, което няма как да не бъде отчетено от всеки фен на първите игри. Освен това, играта ще има и VR версия. Хорър във виртуална реалност си звучи зловещо и не съм сигурен, че ще е преживяване, което всеки би понесъл (определено не бих пробвал Paranormal Activity VR), но всичко зависи от Capcom. А надеждите на студиото за представянето на VR версията на играта са големи. Това разбираме от част от публикувания наскоро доклад за финансовото представяне на компанията за изминалия отчетен период.

„Имам силна връзка със сериите в качеството си на човек, свързан лично с тях още от първата игра. Аз обаче съм особено ентусиазиран относно новата игра. Това е така, защото през тази година – която някои определят, като „VR Година първа“ – ние ще се опитаме да поемем лидерството на този нов пазар посредством Resident Evil 7“, споделя в доклада Джун Такеучи, шеф на отдел Consumer Games Development Division 1 към Capcom.

Изглежда японците са сериозни за виртуалната реалност. RE7 VR ще е първата голяма игра за виртуална среда и ако портът се окаже успешен, със сигурност Capcom ще поведат тук. Ще почакаме и ще видим.



/kaldata.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
Capcom: Resident Evil 7 ще е сред звездите на VR пазара
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Capcom потвърди римейка на Resident Evil 2
» Capcom обеща скоро новини за Resident Evil 7
» Capcom очакват страхотно представяне от Resident Evil 7
» Capcom представи ново видео към Resident Evil 3
» Слух: Capcom работи по римейк на Resident Evil 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BG-HALF-LIFE :: Развлечение :: Игри-