BG-HALF-LIFE
BG-HALF-LIFE

BG-HALF-LIFE

Българският Half Life портал
 
PortalPortal  ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Присъединете се към нас в Discord или в групата ни във ФБ HL-BG Community
BG-SMURFA-VRATSA-Bat-Man Vs Iron-Man
Визита от други Държави
Flag Counter
Вече може да ни откриете и във социалните мрежи.

Share

Въпрос за програмата WINAMP

Предишната тема Следващата тема Go down
АвторСъобщение
Beware!
VIP
VIP
Beware!


Брой мнения : 661
Дата на регистрация : 18.03.2016
Години : 27
Местожителство : България

Въпрос за програмата WINAMP Empty
ПисанеЗаглавие: Въпрос за програмата WINAMP Въпрос за програмата WINAMP EmptyПон 20 Мар 2017, 14:45

[You must be registered and logged in to see this link.]

Видях тази тема и все още има линкове за теглене на въпросния музикален плейър , както мини така и пълната версия.
Въпросът ми е конкретно за това дали някой е ползвал пълната версия ?
Някакви отзиви за този ʼстарʼ плейър да имате?

Помня че преди години по интернет клубовете и дори на домашни компютри го използваха. Сега нещо VLC медиа плейъра нашумя (аз съм с него , но го ползвам основно за филми) , според мен той не е за музика , лично мнение е. Не ме кефи дизайнът му , пък и не виждам никъде да има удобен лист където песните ще се пускат 1 по 1 както в WINAMP-a

Що се отнася до WINAMP , ПРО версията още поддържа ли се? И какви са разликите между нея и обикновената версия? :whistle:

Върнете се в началото Go down
https://smurfa.bulgarianforum.net
Гост
Гост
avatar



Въпрос за програмата WINAMP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за програмата WINAMP Въпрос за програмата WINAMP EmptyСря 22 Мар 2017, 07:52

Здравей. Сваляй смело. Всички версии от посочения линк са съвместими с последните Бози. Плейърът си е все така пъргав, изчистен и удобен за работа както беше "едно време".  
Единственият му недостатък според мен, е липсата на 30- херцова лента за настройка в еквилайзера (за разлика от руското чудо Aimp), но за непретенциозно ухо, което не слуша басове и чернилки не е проблем :)

*Разликата между профи и останалите версии, за която се сещам е възможността за двупосочен encoding <--->decoding на множество формати, включително .mp3.
Върнете се в началото Go down
Въпрос за програмата WINAMP
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Winamp 5.8 Build 3660
» HLSW всичко за програмата
» Как се прави RES файл със програмата resgen.exe
» Winamp може да се завърне през 2019 година
» Как се работи с AMXX програмата и за какво служи ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BG-HALF-LIFE :: Информационни технолoгии :: Софтуер и Хардуер-