BG-HALF-LIFE
BG-HALF-LIFE

BG-HALF-LIFE

Българският Half Life портал
 
PortalPortal  ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Присъединете се към нас в Discord или в групата ни във ФБ HL-BG Community
BG-SMURFA-VRATSA-Bat-Man Vs Iron-Man
Визита от други Държави
Flag Counter
Вече може да ни откриете и във социалните мрежи.

Share

Какъв скамер е Abunna

Предишната тема Следващата тема Go down
АвторСъобщение
Perfe <3
ViP
ViP
avatar


Брой мнения : 575
Дата на регистрация : 10.10.2018

Какъв скамер е Abunna Empty
ПисанеЗаглавие: Какъв скамер е Abunna Какъв скамер е Abunna EmptyВто 19 Фев 2019, 21:12

Имаше един сървър в Cs 1.6 SHKEMBETO RETRO CLASSIC. Аз там си бях купил VIP за 4.80BGN (знам че не е много но все пак са пари). Много играх в този сървър беше ми любим, но после смениха мода от Classic на Zombie Biohazarad. Нямах VIP и помолих да ми го върнат. Въпреки че на всички им върнаха, а само на мен НЕ. Попитах го по Facebook и ми каза че ще ми пише после. Това после беше 1 ден. Докато не го фанах из късо в сървъра му. Писах му че нямам VIP. Тогава той вика: "Mi normalno" викам да ми го върне, че съм да 4.80BGN и той ми се смее, че не съм пращал нищо, но всъщност съм пратил. Също така един човек платил за Admin и е админ.
1. Когато влизам ме почва да ме псува
2. Когато аз викам спри се и ме слайва и то с причина (защото съм му казал да спра)
3. Вика ми че ще садна преди да ме слайне и то без да съм го закачал.

Представете си колко ш*бан сървър и колко ш*бан  е оунера. Един halloween не може да напише :D Пише: Hel luin

Сори за грешките ама бях толкова нервен, че като писах хвъркнаха 2 копчета на клавиатурата. :crazy:


Последната промяна е направена от Perfe <3 на Сря 20 Фев 2019, 14:10; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8113
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Какъв скамер е Abunna Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв скамер е Abunna Какъв скамер е Abunna EmptyСря 20 Фев 2019, 12:30

Как може да си давате парите за подобни глупости направо ви се чудя. auС  такива пишлигари които гледат да ви вземат парите  за някаква екстра в някои сървър е пълно в интернет. Вие сте си виновни,че им ги давате.От 8-9 години както имам сървъри при мен никога не е имало платени екстри нито в сървърите ми нито във форума.Всичко го правя за забавление и убиване на времето.
Пиши по форумите където си е пуснал реклама поне да го знаят другите какво представлява тоя келеш.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
Какъв скамер е Abunna
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какъв Windows ще изберете?
» Какъв е кода при добавянето на коментар, страницата да не се презарежда?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BG-HALF-LIFE :: Спам-