BG-HALF-LIFE
BG-HALF-LIFE

BG-HALF-LIFE

Българският Half Life портал
 
PortalPortal  ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Присъединете се към нас в Discord или в групата ни във ФБ HL-BG Community
BG-SMURFA-VRATSA-Bat-Man Vs Iron-Man
Визита от други Държави
Flag Counter
Вече може да ни откриете и във социалните мрежи.

Share

Данък лихва остава

Предишната тема Следващата тема Go down
АвторСъобщение
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8113
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Данък лихва остава Empty
ПисанеЗаглавие: Данък лихва остава Данък лихва остава EmptyНед 15 Сеп 2013, 06:07

[You must be registered and logged in to see this image.]
Данък "лихва" остава засега. Правителството не разглежда отпадането му. Ако го няма този данък, трябва да отпадне и даден разход, обясни ситуацията премиерът Пламен Орешарски пред Дарик.

Данъкът върху лихвите по депозитите да отпадне от началото на 2014 г. бе едно от обещанията на БСП преди изборите.

През юли червената депутатка Дора Янкова отново обеща налогът да бъде премахнат като "един от най-несправедливите".

„Ако ми посочите кой разход да отпадне, ще ви посоча и кой данък да отпадне”, каза премиерът. По думите му „ако коланът е къс, колкото и да го отпускаме - пак ще ни стяга”, като тази метафора се отнася не само за следващата година, а и за следващите поне десет години за страната ни.

Министър-председателят потвърди, че приоритетите в политиката на правителството през есента ще бъдат подобряването на бизнес климата и „в рамките на възможното” една по-активна социална политика.

От изпълнението на бюджета до края на годината ще зависят „коледните бонуси”, допълни Орешарски, като отговори на въпрос дали може да се очакват коледни бонуси за администрацията и за пенсионерите.

Премиерът отклони и въпроса за увеличаване на минималната работна заплата.

Пламен Орешарски допълни, че се работи върху облекчаването на режима на ДДС за малкия бизнес.

„Това е малка глътка въздух за него. Малка, но все пак я има”, каза премиерът.

"Всяко правителство има хоризонт от четири години, така че програмата и мерките са насочени към нормален мандат. Какъв мандат ще ни отпусне обществото, е друга тема. Това мен не ме вълнува, вълнуват ме мерките", добави Пламен Орешарски.
Дарик

Така ще отпаднат и другите обещания,замазването на очите с коледни добавки е като с безплатните кебапчета на Бузлуджа. :---)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
Данък лихва остава
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Столична община връща патентния данък за такситата
» Брендо остава в ареста Брендо остава в ареста
» Банковият обирджия остава в ареста в София
» Парламентът остава обсаден, депутатите се прибраха в сградата
» Една година остава до спирането на поддръжката на ОС Windows Vista

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BG-HALF-LIFE :: Новини-