BG-HALF-LIFE
BG-HALF-LIFE

BG-HALF-LIFE

Българският Half Life портал
 
PortalPortal  ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Присъединете се към нас в Discord или в групата ни във ФБ HL-BG Community
BG-SMURFA-VRATSA-Bat-Man Vs Iron-Man
Визита от други Държави
Flag Counter
Вече може да ни откриете и във социалните мрежи.

Share

Крадци свиха от Ивана 18 450 лв.

Предишната тема Следващата тема Go down
АвторСъобщение
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8113
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Крадци свиха от Ивана 18 450 лв. Empty
ПисанеЗаглавие: Крадци свиха от Ивана 18 450 лв. Крадци свиха от Ивана 18 450 лв. EmptyНед 15 Сеп 2013, 17:47

[You must be registered and logged in to see this image.]
Фолк певицата Ивана бе обрана посред бял ден в елитен фризьорски салон. Певицата олекна с 18 450 лева след грабежа.

Инцидентът станал в края на миналата седмица в Слънчев бряг, при това във фризьорския салон на 5-звезден хотел, където изпълнителката на „Шампанско и сълзи” била отседнала
Крадците й задигнали луксозния телефон „Верту“ оценен на 18 000 лева и сумата от 450 лева, които Ивана носела в портфейла си.

В ранния следобед певицата слязла до салона, за да й направят прическа за ангажимента й по-късно. Тя оставила без надзор телефона си „Верту” и портфейла си, които изчезнали за минути.

В салона по същото време имало само 5 човека. И всичките жени
„Да, вярно е, че ме обраха. Много неприятен случай. Подала съм жалба в полицията, работят по случая, имам уверения, че ще ми върнат апарата”, лаконична е Ивана по повод инцидента.

Певицата е силно разстроена от факта, че са отмъкнали телефона й, тъй като в него пази изключително важна информация.

Телефонът е от лимитираната серия на „Верту”–„Ферари”, разработена по поръчка на прочутата автомобилна компания. От модела са произведени точно 2009 бройки, всяка от които е ръчно номерирана и лесно може да бъде проследена и открита.

Ивана си купила телефона за 18 000 лева преди 2 години. Според запознати обаче не тя го е плащала, а влиятелен мъж, с когото по това време имала по-близки отношения
„Проблемът е, че в апарата има много информация–снимки, съобщения, която не бих искала да попада в трети лица. Потресена съм, че такова нещо може да се случи в салон, при това на проверено място. Много жалко”, коментира възмутена певицата, пише „Всеки ден“.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
Крадци свиха от Ивана 18 450 лв.
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Пишман крадци изгориха плячката си

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BG-HALF-LIFE :: Новини-