BG-HALF-LIFE
BG-HALF-LIFE

BG-HALF-LIFE

Българският Half Life портал
 
PortalPortal  ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Присъединете се към нас в Discord или в групата ни във ФБ HL-BG Community
BG-SMURFA-VRATSA-Bat-Man Vs Iron-Man
Визита от други Държави
Flag Counter
Вече може да ни откриете и във социалните мрежи.

Share

Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо?

Предишната тема Следващата тема Go down
АвторСъобщение
Beware!
VIP
VIP
Beware!


Брой мнения : 661
Дата на регистрация : 18.03.2016
Години : 27
Местожителство : България

Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо? Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо? EmptyПет 03 Юни 2016, 11:28

И така , искам да отворя тази тема за да се дискутира случващото се с игрите ЦС 1.6 и ХЛ 1 в последните НЯКОЛКО години (айде да кажем не 2012 ами 2013 или 2014 до ден днешен.
Преди , както си спомнят всички в годините които най се играеше в интересни модове и когато АЗ играх в публични сървъри - 2009,2010,2011 дори имах верига - спомняте си как с лекота като пуснеш една реклама в геймтракерите + цс-бг и една темичка , както и да имаш сървъра да ти се вижда в нета - ХОП - ако не фул сървър , то поне имаше хора които почти да ти го запълнят , и то ВСЕКИ ден почти ... но това се промени от 2013 или 2014(2012 пак не я споменавам защото е 1 година след 2011-та и не играх по това време АЗ , бях прекъснал за около година и нещо).. та да се върнем на въпроса ЗАЩО това се случва , как може на хората да им омръзне ей така изведнеж игра която е била сред ТОП игрите в света и винаги е имало хора , интересни модове .... Сега някой от вас ще кажат като причина ЦС:ГО умрелия , както и League of legends или пък поколението което е играло ЦС е спряло играта и вече всеки си гледа живот , и ако играят игри явно играят нови и то по-рядко отпреди поради възрастта си. Като се замисли човек , това е логично да се случи все някога , но въпроса е ЗАЩО ЗАЩО ЦС-а особено така бива забравен изведнъж и как хората преди ако си имал сървър който да е 32/32 или 25/32 МИНИМУМ сега ще е късмет ако имаш 15/32 или поне 20/32 (и то редовно) !... НЕ мисля че е до модовете - преди дори и да нямаше кой знае какъв мод си имаше хора , независимо дали Зомби без скинове а по Oldschool с Golden ak и тук таме нещо за ВИП,поредния Гънгейм,поредния Basebuilder(за радост на хората този мод СЕ ИГРАЕ още) , както и детмач и детрън и други модове... Да не забравим Класик/Д2 който преди години както споменах по-нагоре с ЛЕКОТА се пълнеха , стига мода на компютъра където се хоства не е с слаб интернет или характеристики на машината. Просто СРАМОТА ... как може за няколко години така да се случи това ... просто не разбирам. Shocked
Но пропуснах да вмъкна , че това се случва основно в БГ , тук не говорим за други държави като Русия, Румъния и др. където все още можеш да имаш 32/32 сървър обаче по други начини обикновенно където са - Boost в геймтракер,Redirect сървъри(Този начин ми е любим, защото наистина има ефект от него , обаче въпроса е Valve да не те хванат и да ти баннат сървъра от мастерсървър листата им. Както и setti. За друг начин се сещам платена реклама в цс-бг , но там няма толкова голям ефект вече (най-много няколко човека да дойдат и ДОТАМ) , или пък след няколко минути някой си пуска и негова реклама и твойта се измества надолу и никой не я забелязва... Та общо взето само ВИП реклама върши работа , РЕДИРЕКТИ както и да ти се виждат сървърите на колкото се може повече места(сайтове,форуми..) дори в самия форум на gametracker.com , оттам също идват хора , но не знам дали има голям ефект вече. Та мисълта ми е ... Няма какво да си кривим душата , ЦС-а вече не е както преди , Халф лайф също ... но както казах ако искаме да има някакво РАЗВИТИЕ на нещата , дори хората да не са българи ... начините ги посочих по-нагоре. Evil or Very Mad

Също така - СМС админ вече не върши работа толкова колкото преди вършеше - хем имаше хора , хем човека който си купи права се кефеше като луд.. а сега картинката в днешно време е следната: Лапетата които преди години са видяли от другите успешни сървъри за времето си решават да направят сървър без кой знае какво интересно, наблъскат няколко плъгина и казват „ще те направя главен админ за 2 смс-а , ако ми платиш хостинга„ някакви такива глупости и обикновенно сървърите им стоят празни , защото не знаят как да си използват малко повече акъла и как да поддържат работите така че ако не да имат ПЪЛЕН сървър и то редовно , да се играе - то поне 50% от него да е пълен(т.е. ако е 24 слота поне 12-15 човека да има редовно, понякога повече) , защото знаем че ЧИСТО в днешно време какъвто и мод да пуснеш 32 слота няма да стане без казаните от мен начини по-нагоре... ако ще и 1 година да го държиш няма ли реклами на много места ... изгубена кауза е.И въпреки това , искам да чуя вашите мнения защо - какво е накарало хората да напуснат ЦС-а и ХЛ (знам , че казах най-очевадните причини , но все пак нека чуя и друго мнение освен моето си. :pardon: t
Върнете се в началото Go down
https://smurfa.bulgarianforum.net
Beware!
VIP
VIP
Beware!


Брой мнения : 661
Дата на регистрация : 18.03.2016
Години : 27
Местожителство : България

Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо? Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо? EmptyВто 03 Яну 2017, 23:32

Моля темата ми да бъде ИЗТРИТА заедно с първото мнение , ще бъда благодарен ако директно го заличите а не в кофата ..
Върнете се в началото Go down
https://smurfa.bulgarianforum.net
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8113
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо? Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо? EmptyСря 04 Яну 2017, 12:34

Защо?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
Beware!
VIP
VIP
Beware!


Брой мнения : 661
Дата на регистрация : 18.03.2016
Години : 27
Местожителство : България

Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо? Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо? EmptyСря 04 Яну 2017, 18:09

Поради липса на интерес към нея.
Върнете се в началото Go down
https://smurfa.bulgarianforum.net
Гост
Гост
avatar



Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо? Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо? EmptyПет 06 Яну 2017, 08:15

Очевидно има спад на интереса към двете игри, но това не означава непременно, че те са си изпели песента.
Върнете се в началото Go down
Beware!
VIP
VIP
Beware!


Брой мнения : 661
Дата на регистрация : 18.03.2016
Години : 27
Местожителство : България

Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо? Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо? EmptyПет 06 Яну 2017, 13:01

Според мен не си съвсем прав тук , но отчасти си.

ЦС 1.6 спада към нея беше огромен още от 2014 по мои наблюдения.
Излезна най-скапаната игра ЦС:ГО където има 1 хубава графика и някакви ранкове и екстри , където от Стийм ти зарежда по 2-3 и повече минути докато влезеш в сървър ... отделно , че всички почнаха да превръщат играта в търговия (скинове , минове) , картите да не ги коментирам под всякаква критика са някои , а да не говориме за бъгове
- ПЪЛНА БОЗА Е ТАЗИ ИГРА ЦС ГО ... но хората я харесват именно заради графиката и затова , че е по-нова. Като се замислиш е логично хората да харесват по-нов продукт на дадена игра (примерно ако сравняваме Call Of Duty 2 с игри като Call Of Duty : Mw 2 , mw 3 , Call of duty : advanced warfare ... , просто е безмислено.

Що се отнася до ХЛ , за мен не мога да кажа че е сред топ игрите игра с толкова малко сървъри , да похвално е че имаме един от най-добрите сървъри в БГ точно тук в форума , но ако трябва да сме честни лека полека престижа и на ХЛ също изчезва за съжаление :(

Една игра след много години като се играе (в случая ЦС 1.6 и ХЛ 1) почва да омръзва на хората , и те се насочват към други по-нови и по-интересни игри...

Това разбира се е моето виждане и мнение за нещата.
Не искам да сравнявам ЦС 1.6 с ХЛ защото е безмислено.

Може би HL 2 детмач сървър може да има някой ден форума? Не знам дали смърфа ще е навит за такъв сървър той си решава.

Друга идея е да се пусне на някоя друга игра сървър примерно Halo играта , или пък Quake 2 , Quake 3 играл съм ги и ми допадат , не знам за другите.

Аз ще си цъкам в сървъра на смърфа , пък не ме касае дали играта е загубила престижа си който примерно през 2009,2010,2011 годините е имала :)
Освен това се радвам , че все още има хора които харесват играта ХЛ че и си я играят редовно !
Върнете се в началото Go down
https://smurfa.bulgarianforum.net
drakonuid5
VIP
VIP
drakonuid5


Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 21.06.2015
Години : 23

Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо? Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо? EmptyСъб 07 Яну 2017, 19:58

Аве сегашните деца са идиоти, лично мнение. Въпреки и че аз съм от тази група :D . У фейса в една група ми пуснали картинка на гола срещу 1.6 и само малки дечица коментират, какво да ти кажа.
Върнете се в началото Go down
https://smurfa.bulgarianforum.net/ https://www.facebook.com//smurfavratsa
metamod
HL-Фен
HL-Фен
metamod


Брой мнения : 50
Дата на регистрация : 10.05.2012
Години : 30
Местожителство : Ямбол

Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо? Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо? EmptyНед 04 Юни 2017, 13:51

Моето мнение е,че през последните години спада в желанието за игра особенно във Халф-Лайф е доста голямо за което съм искренно разочарован.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо? Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо? Empty

Върнете се в началото Go down
Какво се случва в последните години с ЦС и ХЛ и защо?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какво се случва с SMURFA
» Ето какво се случва вътре в компютъра ви когато е заразен с вирус....
» Най-голямото изтичане на лични данни в САЩ за последните две години
» Фенове създадоха анимация, илюстрираща прогреса на най-играните игри в Steam през последните години
» Гордън е уволнен от Black - Mesa <:( Но какво се случва после след като получава съобщението от Администраторът на Black - Mesa че е уволнен????

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BG-HALF-LIFE :: Off-Topic-