BG-HALF-LIFE
BG-HALF-LIFE

BG-HALF-LIFE

Българският Half Life портал
 
PortalPortal  ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Присъединете се към нас в Discord или в групата ни във ФБ HL-BG Community
BG-SMURFA-VRATSA-Bat-Man Vs Iron-Man
Визита от други Държави
Flag Counter
Вече може да ни откриете и във социалните мрежи.

Share

Как се прави Демо Всичко за Демотата

Предишната тема Следващата тема Go down
АвторСъобщение
admin
Администратор
Администратор
admin


Брой мнения : 542
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

 Как се прави Демо Всичко за Демотата Empty
ПисанеЗаглавие: Как се прави Демо Всичко за Демотата  Как се прави Демо Всичко за Демотата EmptyПет 06 Юли 2012, 14:42

Всичко за Демотата

Този урок е за начинаещи !
Как да си направим демо:
1.Влизате в HL-a без значение в кой сървър !
2.Влизате спектате режим (пишете в конзолата spectate)
3.След като сте влезли spectate натискате 3 пъти бутона на клавиатурата Space за да ви отвори камерата на играчите.После с бутоните на мишката намирате играча на които искате да записвате демо и натискате пак  бутона Space за да ви покаже  играча от първо лице.
4.Отваряте конзолата и пишете record "името на демото"
5.Като решите, че сте готови.. отваряте конзолата и пишете stop

Забележка : Демото се записва в папката valve. За да го отворите трябва да влезете в hl и да напишете в конзолата "playdemo "името на демото"

Как да гледаме демо?
Влизате в конзолата на играта, и пишете
playdemo "името на демото" - Гледаш демо без никакви други екстри.
viewdemo "името на демото" - Гледаш демо, но можеш и да даваш забавен, забързан кадър, стоп и пауза.

Как да направим демото в видео формат?
Не ви препоръчвам начина с Fraps, Taxi и всякакви други такива програми. Защо? - Защото компютъра ви трябва да е с доста добър процесор, за да записвате с повечко кадри в секунда.
Ще използваме друг начин, чрез който може да достигнете максимален брой кадри в секунда (зависи колко ви се чака за обработка-та), но 100 са ви гарантирани не мисля, че ще ви трябват повече

Пускате вече записаното демо и в конзолата пишете: startmovie "име" "кадри в секунда" например startmovie sad 30, ако сте направили всичко както трябва, ще започне да ви насича - не се притеснявайте, това е нормално. След като вече сте записали това, което искате пишете endmovie в конзолата.
Сега теглите програмата bmpavi
След като сте я стартирали в полето Directory пишете директорията ви към hl при мен е D:\Games\cs\valve
Imput name:
името от startmovie, в моя случай sad
Ако сте направили всичко както трябва в полето Files ще ви се появят файлове.
Avi File : Директория в която да се запише видео файла, аз ще го сложа на десктопа (C:\Documents and Settings\user\Desktop\video.avi)
Frame Rate : кадрите които са сложили на startmovie, аз съм ги записвал на 30 фпс така че пиша просто 30
Key Rate : оставяте го 1 и натискате Create

Важно!!!! - След като сте записали демото влизате в gamedir/valve и триете снимките с името с което сте записвали startmovie (sad)
Върнете се в началото Go down
https://smurfa.bulgarianforum.net/ https://www.facebook.com//smurfavratsa
Как се прави Демо Всичко за Демотата
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» При демо на хак:
» Демо Aimbot
» Как да превъртим демо без програма?
» Resident Evil 7 с нов трейлър и демо с VR
» Всичко за рейтовете

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BG-HALF-LIFE :: Уроци/Програми-