BG-HALF-LIFE
BG-HALF-LIFE

BG-HALF-LIFE

Българският Half Life портал
 
PortalPortal  ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Присъединете се към нас в Discord или в групата ни във ФБ HL-BG Community
BG-SMURFA-VRATSA-Bat-Man Vs Iron-Man
Визита от други Държави
Flag Counter
Вече може да ни откриете и във социалните мрежи.

Share

Няколко предложения от мен :)

Предишната тема Следващата тема Go down
АвторСъобщение
^1MS|^2viS
HL-Фен
HL-Фен
^1MS|^2viS


Брой мнения : 608
Дата на регистрация : 16.07.2013
Години : 26
Местожителство : Велико Търново

Няколко предложения от мен :) Empty
ПисанеЗаглавие: Няколко предложения от мен :) Няколко предложения от мен :) EmptyНед 28 Сеп 2014, 09:42

Здравейте! Понеже понякога става така, че се събираме 15-20 човека на crossfire_mini, предлагам да се сложи и мапа boot_camp, голям е и е много хубав. Едва ли не, ще се получи stalkyard, stalkx и boot_camp и crossfire мапове.
Сега към второто предложение. Предлагам да се премахне god mode при spawn, знам, че вече съм го предлагал, обаче постоянно ми се случва да се spawne, и да е god mode и да ме убие, а аз никаква щета да не мога да му направя.. А това за crossfire spawn killovete, в сървърите влизат главно слаби играчи, без да се обиждате, а и винаги има по 5 бота, когато няма никой и то не можеш да направиш нищо, защото ще те убият :) В никой друг сървър не съм виждал god modе при spawn, а ако има, са единици. Може да направим 1-2 дена тест период, ако нещо има оплаквания.. ще го върнем.
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8113
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Няколко предложения от мен :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко предложения от мен :) Няколко предложения от мен :) EmptyПон 29 Сеп 2014, 18:53

За мапа м оже да се сложи ако и другите проявят интерес.За кое год моде казваш в сървър 1 ли?Не те разбрах и за crossfire spawn какво предлагаш.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
^1MS|^2viS
HL-Фен
HL-Фен
^1MS|^2viS


Брой мнения : 608
Дата на регистрация : 16.07.2013
Години : 26
Местожителство : Велико Търново

Няколко предложения от мен :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко предложения от мен :) Няколко предложения от мен :) EmptyВто 30 Сеп 2014, 12:20

Ставаше въпрос за двата сървъра. Знаеш, когато се 'преродиш' и имаш 1-2 секунди, в които не могат да те убият, защото иначе ще правят spawn kills. Казвам ти това да се премахне, защото никой не знае spawn points в сървърите ти, най-вече защото играят слаби играчи в повечето случаи.
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8113
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Няколко предложения от мен :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко предложения от мен :) Няколко предложения от мен :) EmptyВто 30 Сеп 2014, 14:26

В сървър едно спавн протекта е неизбежен защото са малко местата за раждане и като са повече играчи се раждат един върху друг и умират.В сървър 2 също няма да се махне защото gaus е безлимитен и като те подхванат на килове не можеш да мръднеш.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
^1MS|^2viS
HL-Фен
HL-Фен
^1MS|^2viS


Брой мнения : 608
Дата на регистрация : 16.07.2013
Години : 26
Местожителство : Велико Търново

Няколко предложения от мен :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко предложения от мен :) Няколко предложения от мен :) EmptyСря 05 Ное 2014, 22:57

Добре, поне махни тая червена линия, която ме сочи постоянно, когато убия някого, разкрива те постоянно и какво е интересното от скривалище в crossfire_night, като го виждат така..? Ограничавате играта постоянно, и ти като на Pelinio сървърите стана работата.. както и да е.
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8113
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Няколко предложения от мен :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко предложения от мен :) Няколко предложения от мен :) EmptyСря 05 Ное 2014, 23:04

Теб ти е добре че знаеш тайниците и като се скриеш и ще си правиш фраговете а тези които не знаят тайниците какво ще правят?Червената линия е пусната точно с тази цел да се виждат тези които чакалят.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
^1MS|^2viS
HL-Фен
HL-Фен
^1MS|^2viS


Брой мнения : 608
Дата на регистрация : 16.07.2013
Години : 26
Местожителство : Велико Търново

Няколко предложения от мен :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко предложения от мен :) Няколко предложения от мен :) EmptyЧет 06 Ное 2014, 08:04

И като го убия 5 пъти и научава тайника.. и то какво му е интересното така?
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8113
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Няколко предложения от мен :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко предложения от мен :) Няколко предложения от мен :) EmptyЧет 06 Ное 2014, 10:51

Тайниците не са да се криеш и да чакалиш.Както казах в по горният ми пост няма да е приятно едни да ги знаят и да се крият в тях а пък другите да бъдат килвани и да не знаят от къде ги убиват.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
^1MS|^2viS
HL-Фен
HL-Фен
^1MS|^2viS


Брой мнения : 608
Дата на регистрация : 16.07.2013
Години : 26
Местожителство : Велико Търново

Няколко предложения от мен :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко предложения от мен :) Няколко предложения от мен :) EmptyЧет 06 Ное 2014, 12:45

Затова си има spectate mode... като иска да разбере къде съм, да ме гледа бе..
Върнете се в началото Go down
^1MS|^2viS
HL-Фен
HL-Фен
^1MS|^2viS


Брой мнения : 608
Дата на регистрация : 16.07.2013
Години : 26
Местожителство : Велико Търново

Няколко предложения от мен :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко предложения от мен :) Няколко предложения от мен :) EmptyНед 30 Ное 2014, 13:40

Не можах да намеря предишната тема с маповете по неизвестна причина, затова ще пиша тук. Ще се добави ли boot_camp или не, понеже този въпрос остана неизяснен от колко време...
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8113
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Няколко предложения от мен :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко предложения от мен :) Няколко предложения от мен :) EmptyНед 30 Ное 2014, 14:57

^1MS|^2viS написа:
Не можах да намеря предишната тема с маповете по неизвестна причина, затова ще пиша тук. Ще се добави ли boot_camp или не, понеже този въпрос остана неизяснен от колко време...

За тази цел има търсачка в форума. [You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
NoiZeR
VIP
VIP
NoiZeR


Брой мнения : 217
Дата на регистрация : 27.03.2012
Години : 26
Местожителство : Велико Търново

Няколко предложения от мен :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко предложения от мен :) Няколко предложения от мен :) EmptyПон 01 Дек 2014, 10:30

^1MS|^2viS написа:
Здравейте! Понеже понякога става така, че се събираме 15-20 човека на crossfire_mini, предлагам да се сложи и мапа boot_camp.

Не е зле като предложение,обаче някой път може да се получи така,че да има 4-5 човека в сървъра а мапа да е boot_camp и става по-голямо обикаляне.
Върнете се в началото Go down
https://smurfa.bulgarianforum.net/ https://www.facebook.com//smurfavratsa
Sponsored content




Няколко предложения от мен :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко предложения от мен :) Няколко предложения от мен :) Empty

Върнете се в началото Go down
Няколко предложения от мен :)
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 4 Предложения за яки емотиконки!
» Много предложения
» Моите предложения за сървърите
» Предложения за сървърите
» 2 предложения за форума.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BG-HALF-LIFE :: Новини, предложения, въпроси, проблеми.-