BG-HALF-LIFE
BG-HALF-LIFE

BG-HALF-LIFE

Българският Half Life портал
 
PortalPortal  ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Присъединете се към нас в Discord или в групата ни във ФБ HL-BG Community
BG-SMURFA-VRATSA-Bat-Man Vs Iron-Man
Визита от други Държави
Flag Counter
Вече може да ни откриете и във социалните мрежи.

Share

за smurfa и за неговите действия

Предишната тема Следващата тема Go down
АвторСъобщение
Razzer
Нов
Нов
Razzer


Брой мнения : 1
Дата на регистрация : 26.08.2011

за smurfa и за неговите действия Empty
ПисанеЗаглавие: за smurfa и за неговите действия за smurfa и за неговите действия EmptyПет 26 Авг 2011, 02:31

Не те разбирам тебе, веднъж много отдавна дойде в моя сървър ***** и ми напсува всичките приятели, които бяха от други страни и след това почна да си хвалиш сървъра, и че ти си разбирал от всички български сървъри. Защо пич? Що трябва да идваш в моя сървър и да си расист? и след това да рекламираш?
Върнете се в началото Go down
admin
Администратор
Администратор
admin


Брой мнения : 542
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

за smurfa и за неговите действия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за smurfa и за неговите действия за smurfa и за неговите действия EmptyПет 26 Авг 2011, 16:44

Razzer написа:
Не те разбирам тебе, веднъж много отдавна дойде в моя сървър ***** и ми напсува всичките приятели, които бяха от други страни и след това почна да си хвалиш сървъра, и че ти си разбирал от всички български сървъри. Защо пич? Що трябва да идваш в моя сървър и да си расист? и след това да рекламираш?
Псувах ги,че ме убидиха  а ти беше там и не взе мерки.  Не съм казвал,че разбирам от сървъри,колкото мога толкова и ако сам дал ип за моя сървър е било,че някои го е искал.  Само за рекламата мога да се извиня за друго не защото нямам вина за другите неща от които някои си си ги измислил особено че пък сам бил расист. В моите сървъри се наказва за тия неща та в твоите ще съм расист боже,боже какво доживях .Не знам какви приятели са ти някакви си 3-4 човека които бяха влезли да поиграят в съраъти,но явно това е допълнение към глупостите във които ме обвини но ти си знаеш.  afro  Ако искаш за напред да не ти рекламират във сървъра има защити против тия неща.  Аиде със здраве.
Върнете се в началото Go down
https://smurfa.bulgarianforum.net/ https://www.facebook.com//smurfavratsa
metamod
HL-Фен
HL-Фен
metamod


Брой мнения : 50
Дата на регистрация : 10.05.2012
Години : 30
Местожителство : Ямбол

за smurfa и за неговите действия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за smurfa и за неговите действия за smurfa и за неговите действия EmptyНед 19 Авг 2012, 15:32

Мятам към коша явно сте се разбрали вече. :)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




за smurfa и за неговите действия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за smurfa и за неговите действия за smurfa и за неговите действия Empty

Върнете се в началото Go down
за smurfa и за неговите действия
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  Half-Life инскусвен интелект. Как да го надвием и неговите слабости!
» Карти на BG-SMURFA-VRATSA-2
» Кандидатура за BG SMURFA VRATSA 2
» BG-SMURFA-VRATSA-2 admin
» Видео клипове от нашите сървъри във vbox7 и youtube.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BG-HALF-LIFE :: Отдел чистота. :: Кошче-