BG-HALF-LIFE
BG-HALF-LIFE

BG-HALF-LIFE

Българският Half Life портал
 
PortalPortal  ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Присъединете се към нас в Discord или в групата ни във ФБ HL-BG Community
BG-SMURFA-VRATSA-Bat-Man Vs Iron-Man
Визита от други Държави
Flag Counter
Вече може да ни откриете и във социалните мрежи.

Share

Как да се справим с досадния "Slowhacking"

Предишната тема Следващата тема Go down
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
nitrox
Нов
Нов
nitrox


Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 06.10.2015

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 EmptyЧет 15 Окт 2015, 11:21

Ех тамън си мислех че се е оправило ма сега като влезнах пак е заразено :(
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8114
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 EmptyЧет 15 Окт 2015, 17:36

Погледни в Task Manager дали има някои съмнителен процес защото може да са ти лепнали някои троянец.Също така погледни в стартиращия ти файл Autorun в Windows.

__________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this image.]


Последната промяна е направена от smurfa_vr на Чет 15 Окт 2015, 19:46; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
nitrox
Нов
Нов
nitrox


Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 06.10.2015

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 EmptyЧет 15 Окт 2015, 18:00

Братле аз точно затова искам скупе да ти споделя дали да гледам таск менагер като не разбирам кво да ти кажа.Не виждам някакви имена в процесите свързан с цс.
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8114
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 EmptyЧет 15 Окт 2015, 18:09

Направи снимка на диспечера и ги даи тук.

__________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
nitrox
Нов
Нов
nitrox


Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 06.10.2015

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 EmptyЧет 15 Окт 2015, 18:28

а


Последната промяна е направена от nitrox на Чет 15 Окт 2015, 18:57; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nitrox
Нов
Нов
nitrox


Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 06.10.2015

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 EmptyЧет 15 Окт 2015, 18:29

СССССССССССССССССССССССССССС


Последната промяна е направена от nitrox на Чет 15 Окт 2015, 18:56; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8114
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 EmptyЧет 15 Окт 2015, 18:49

Има някои съмнителни процеси,но не съм много сигурен дали играят някаква роля. Инсталирай си програмата която ти давам и я пусни да сканира компютъра да видим дали ще открие нещо.Програмата е много малка като размер и много ефективна.Прочети внимателно в описанието какви отметки трябва да отбележиш в нея при инсталирането.
[You must be registered and logged in to see this link.]

__________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
nitrox
Нов
Нов
nitrox


Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 06.10.2015

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 EmptyЧет 15 Окт 2015, 18:55

Не брато не искам да инсталирам програмки имам антивирусна която е добра и съм го сканирал доста пъти.Исках да видиш ти защото съм сигорен че ще го оправиш но може би трябва да спра да ти зимам от времето.Единстеното което разбрах е как да си махна първия конект ма при настройките нензам как.
Върнете се в началото Go down
nitrox
Нов
Нов
nitrox


Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 06.10.2015

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 EmptyЧет 15 Окт 2015, 19:23

Smurf от все сърце ти се моля да ти споделя по скупе моляте просто моляте писна ми от тоя slowhak моляте.
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8114
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 EmptyЧет 15 Окт 2015, 19:26

Като не искаш да инсталираш програмата аз немога да ти помогна по друг начин.За твоя информацоя тази програма не е антивирусрн софтуер.

Malwarebytes Anti-Malware е проектирана като максимално добро допълнение на антивирусните програми - да се справя с онези заплахи, с които антивирусните програми не могат да се справят по една или друга причина.

psp
За 3 ти път ти казвам не пускай 2 поредни поста един след друг.

__________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8114
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 EmptyНед 25 Окт 2015, 16:04

Темата е ъпдейтната. Добавена е точка 6.

__________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
Siska
Нов
Нов
Siska


Брой мнения : 27
Дата на регистрация : 16.01.2015

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 EmptyПон 29 Фев 2016, 05:22

Здравейте, имам нов проблем. Slowhack ми трие и променя Gamemenu and userconfig , без значение , че са read_only. За сега единствената защита , която открих е да си сложа играта в архив. Явно slowhack-a не действа и не може да влезе в архива. Когато промени файловете ми изстривам играта и я вадя на ново от архива. И това нещо почти всеки път като седна да играя. Някакви идеи как да го махна това от компютъра си без да преинсталирам уиндоус ?
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8114
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 EmptyПон 29 Фев 2016, 10:20

Прочети ТОЧКА 6 от урока.

__________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
Siska
Нов
Нов
Siska


Брой мнения : 27
Дата на регистрация : 16.01.2015

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 EmptyПон 29 Фев 2016, 12:26

Прочетох я много отдавна ........... Оставаме си със slowhack-a явно. Това е някакъв нов вид от който няма спасение, освен преинсталирането на уиндоуса.
Някъде пишеше , че може би влиза в систем 32, но къде точно за мен си остава загатка.
Лоша работа смърфче, лоша работа. Този протектор ми блокира играта по много кофти начин и въпреки това slowhack-a продължава да действа.
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8114
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 EmptyПон 29 Фев 2016, 18:29

Искаш да кажеш,че този протектор [You must be registered and logged in to see this link.] ти блокира играта?Аз го ползвам доста време и нямам проблем с него.

__________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
Siska
Нов
Нов
Siska


Брой мнения : 27
Дата на регистрация : 16.01.2015

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 EmptyПон 29 Фев 2016, 20:18

smurfa_vr написа:
Искаш да кажеш,че този протектор [You must be registered and logged in to see this link.] ти блокира играта?Аз го ползвам доста време и нямам проблем с него.

Значи ето какво се случва : Протектора ми променя дори диагоналите и не мога да се движа, но не в това е проблема. Дори и да има настройки няма нужда от тях, защото така или иначе slowhack-a пак действа и в това е големия проблем. Иначе пробвах всички програми , които намерих в интернет. Не е само този протектор има и други , но при мен поне не вършат работа. Дай , ако може да помислим този slowhack как влиза в играта и от къде и защо стои в компютъра ми ? Видях в нета , че и други хора имат същия проблем. Според мене това е нов вид slowhack.
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8114
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 EmptyПон 29 Фев 2016, 22:33

И преди съм попадал на играчи с същия проблем и няма отърване от него или поне до сега никъде не е писано какво и къде да се търси и изтрие.Четох няколко теми преди и в всички се споменаваше преинсталиране win.Пробва ли да деинсталираш играта и да я инстарлираш в друг диск на компа?

psp
Пробва ли да изтриеш файловете от които съм написал в точка 6 вариант 2

__________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
Siska
Нов
Нов
Siska


Брой мнения : 27
Дата на регистрация : 16.01.2015

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 EmptyПон 29 Фев 2016, 22:49

smurfa_vr написа:
И преди съм попадал на играчи с същия проблем и няма отърване от него  или поне до сега никъде не е писано какво и къде да се търси и изтрие.Четох няколко теми преди и в всички се споменаваше  преинсталиране  win.Пробва ли да деинсталираш играта и да я инстарлираш  в друг диск на компа?

psp
Пробва ли да изтриеш файловете от които съм написал в точка 6 вариант 2  

Аз вече не я инсталирам играта понеже отнема повече време. Както написах по горе просто я вадя от архива. Пробвах преди да я инсталирам на различни места , но не помага и затова я сложих в архив където slowhack-a не може да влезе - явно...
Като я извадя от архива всичко е наред , но след известно време пак влиза гадинката и това става като спра да играя. Примерно почвам да стрелям вечерта и по някое време излизам от играта и да речем лягам да спя. Сутринта като си отворя играта и гадината пак е подействала. Веднъж ми се случи и по време на игра. Почна да ми сече излязох от играта и гледам файловете променени. А колкото до точка 6 вариянт 2 там където пише да се влезе и да се изстрият файлове при мене няма нищо. Празно е. Това е за сега. Ако се сетиш нещо пиши. По принцип не ми е чак такъв проблем да преинсталирам уиндоус и да речем , че го направя , но ако пак ми влезе това нещо преинстала ще е напразен.
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8114
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 EmptyПон 29 Фев 2016, 22:59

Ако намеря решение на този проблем задължително ще ъпна темата.Ако преинсталнеш компа има няколко неща които може да направиш и няма да хващаш вече тия гадости.

1.Сваляш си warzone [You must be registered and logged in to see this link.]

2.Слагаш си този протектор [You must be registered and logged in to see this link.]

3.Правиш всички файлове от темата на red onli (само за четене)

От както съм с протектора  и съм направи файловете само за четене от 3 те ми игри нито една не е заразявана а аз постоянно влизам в разни сървъри със всякакви гадости в тях.

__________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
Siska
Нов
Нов
Siska


Брой мнения : 27
Дата на регистрация : 16.01.2015

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 EmptyПон 29 Фев 2016, 23:04

Имах warzone , но без протектора и се сещаш какво стана. С протектора може и да се получи и разбира се след преинстала. Но имам малък проблем с този протектор.
Пример : играя с диагонали 999 , а протектора ми ги прави на 400. Сигурно си има настройки, но аз не обичам програми , които ми ограничават конфигурацията. И без това ми отне месеци да си наместя всичко. Иначе благодаря за съветите. Сега ще помисля дали да преинсталирам. Чао за сега и ще следя тук евентуално , ако се измисли решение на проблема без преинстал. :)
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8114
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 EmptyПон 29 Фев 2016, 23:11

Преди да преинсталираш направи следното.Свали warzone и замени файловете с тези които съм ти дал.
Замени само файловете в папка  cl_dlls и добави този  delta.lst


1. Bugfixed.HL.0.1.910
[You must be registered and logged in to see this image.]

Файла client.dll се слага в valve/cl_dlls
Файла delta.lst се слага в директорията на папката valve

__________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this image.]


Последната промяна е направена от smurfa_vr на Сря 21 Фев 2018, 14:53; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
Siska
Нов
Нов
Siska


Брой мнения : 27
Дата на регистрация : 16.01.2015

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 EmptyПон 29 Фев 2016, 23:56

Добре, ще помисля сега дали да преинсталирам. Благодаря за помоща отново. :)
Върнете се в началото Go down
HE@T$HOT$
Нов
Нов
HE@T$HOT$


Брой мнения : 4
Дата на регистрация : 26.05.2016
Години : 24
Местожителство : Благоевград

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 EmptyСъб 04 Юни 2016, 10:50

Направих всички точки само т.6 нямам тези файлове: C: \ Users \ YOURPCUSERNAME \ AppData \ Local \ VirtualStore \ Program Files (x86) пробвах и да инсталирам само в C: \ Program Files и не стана пак ме свързва към някакъв сървър
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8114
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 EmptyСъб 04 Юни 2016, 10:57

Провери в контролния панел/Добавяне/премахване на програми дали там нямаш някои останал цс.

__________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
HE@T$HOT$
Нов
Нов
HE@T$HOT$


Брой мнения : 4
Дата на регистрация : 26.05.2016
Години : 24
Местожителство : Благоевград

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 EmptyСъб 04 Юни 2016, 12:51

няма  ето виж:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
Как да се справим с досадния "Slowhacking"
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото
Страница 5 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Как да се справим с досадния "Slowhacking" ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BG-HALF-LIFE :: Уроци/Програми-