BG-HALF-LIFE
BG-HALF-LIFE

BG-HALF-LIFE

Българският Half Life портал
 
PortalPortal  ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Присъединете се към нас в Discord или в групата ни във ФБ HL-BG Community
BG-SMURFA-VRATSA-Bat-Man Vs Iron-Man
Визита от други Държави
Flag Counter
Вече може да ни откриете и във социалните мрежи.

Share

Как да се справим с досадния "Slowhacking"

Предишната тема Следващата тема Go down
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
miryss
Нов
Нов
miryss


Брой мнения : 1
Дата на регистрация : 30.01.2014

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 EmptyЧет 30 Яну 2014, 18:31

Благодаря !
Върнете се в началото Go down
gogo100
Нов
Нов
gogo100


Брой мнения : 1
Дата на регистрация : 28.02.2014

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 EmptyСря 02 Апр 2014, 21:30

Благодаря за най- изчерпателната статия която съм прочел до сега за премахването на досадните Slowhacking
Върнете се в началото Go down
Flickercho
Нов
Нов
Flickercho


Брой мнения : 1
Дата на регистрация : 07.02.2014

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 EmptyСъб 03 Май 2014, 13:40

Moже ли да добавя една точка към темата, защото и от това се оплакват хората. Става въпрос за кънектването в сървър, когато се пусне самата игра. Този проблем се причинява от промяна на съдържанието на файла valve.rc, който се намира във Вашата cstrike папка. Отваряте го с текстов редактор и изтривате съдържанието му, ако има някакви въведени IP-та.
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8113
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 EmptyСъб 03 Май 2014, 14:09

Ако беше прочел внимателно темата щеше да видиш че го има този файл в описанието. :pardon: t 
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
BeatX6
Нов
Нов
BeatX6


Брой мнения : 3
Дата на регистрация : 05.05.2014
Години : 24
Местожителство : Sofia

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 EmptyПон 05 Май 2014, 03:37

Господ да те благослови  :D супер много ми помогна  :good: :clap: :clap: :clap: ще те черпа една бира :D Smile 
Върнете се в началото Go down
http://www.esl-clan.ovo.bg https://www.facebook.com/Cvetomir Asenow
marti1212
Нов
Нов
marti1212


Брой мнения : 21
Дата на регистрация : 07.08.2014

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 EmptyСъб 09 Авг 2014, 12:39

Искам само да попитам защо като изтрия от userconfig и останалите файлове Connect allnetmaster.org:27015 след няколко секунди автоматично се появява отново. Благодаря предварително
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8113
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 EmptyСъб 09 Авг 2014, 12:45

Искаш да кажеш командата Connect allnetmaster.org:27015 че се появява автоматично в файловете??
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
marti1212
Нов
Нов
marti1212


Брой мнения : 21
Дата на регистрация : 07.08.2014

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 EmptyСъб 09 Авг 2014, 13:02

Да
Върнете се в началото Go down
marti1212
Нов
Нов
marti1212


Брой мнения : 21
Дата на регистрация : 07.08.2014

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 EmptyСъб 09 Авг 2014, 13:03

Преинсталирах си играта и пак ги има
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8113
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 EmptyСъб 09 Авг 2014, 13:07

Прочети урока и виж за кои файлове съм написал да се проверят и да се сложи тиккче само за четене(red only) ,след като си изчистиш файловете  им сложиш отметка и повече няма да ти се появяват connect командите.

псп
Ако мислиш че, не можеш да се справиш най добре си унинстал играта и си инсталираи тази която съм дал от линка тя е защитена от всякакъв slowhaking.   [You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
marti1212
Нов
Нов
marti1212


Брой мнения : 21
Дата на регистрация : 07.08.2014

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 EmptyСъб 09 Авг 2014, 15:44

Свалих я, инсталирах я, играх малко изключих компа и след т'ва като го включих пак така  :unknown: 
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8113
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 EmptyСъб 09 Авг 2014, 16:19

Нали я унинстал старата игра от контролния панел не си я изтрил само с десен бутон на мишката??
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
marti1212
Нов
Нов
marti1212


Брой мнения : 21
Дата на регистрация : 07.08.2014

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 EmptyСъб 09 Авг 2014, 16:24

Готово имах и на други места разни работи за цс и ги изтрих и сега вече съм готов  icon_smile . Благодаря за помоща  Smile 
Върнете се в началото Go down
marti1212
Нов
Нов
marti1212


Брой мнения : 21
Дата на регистрация : 07.08.2014

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 EmptyВто 09 Сеп 2014, 01:15

абе приятел пак съм аз. Наистина всичко опитах,но по някакъв странен начин винаги ми се заразява цс-а с slowhacking. И като се зарази единствения начин да се оправи е преинсталация, но ми писна, преинсталирам я вече над 20 пъти и вечно се появява и няма махане и в тези файлове където пише connect i ipto даже и да ги изтрия пак се връщат автоматично. Ще съм много благодарен ако ми помогнеш. но ако не можеш не се занимавай Wink
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8113
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 EmptyВто 09 Сеп 2014, 01:42

Прочети в темата кои файлове съм написал да се изчистят и след като ги изчистиш им сложи oтметка само за четене (red only)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
marti1212
Нов
Нов
marti1212


Брой мнения : 21
Дата на регистрация : 07.08.2014

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 EmptyВто 09 Сеп 2014, 10:50

даже и да изтрия connect to ipto то се връща даже и самия файл да изтрия се връща автоматично с connect ip
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8113
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 EmptyВто 09 Сеп 2014, 14:38

marti1212 написа:
даже и да изтрия connect to ipto то се връща даже и самия файл да изтрия се връща автоматично с connect ip
Прочетели в предпоследният ми пост какво да направиш???

псп
Дай ип то на тоя сървър където те конектва към него.В кои файлове се появява командата след като си я изтрил.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
marti1212
Нов
Нов
marti1212


Брой мнения : 21
Дата на регистрация : 07.08.2014

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 EmptyВто 09 Сеп 2014, 17:10

ИП-Connect allnetmaster.org:27015
файлове autoexec, userconfig
псп
пак я преинсталирах и след известно време пак стана така
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8113
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 EmptyВто 09 Сеп 2014, 17:16

Влиза ли пак в тоя сървър след като изчисти файловете? всички файлове ли прегледа които са дадени в темата.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
marti1212
Нов
Нов
marti1212


Брой мнения : 21
Дата на регистрация : 07.08.2014

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 EmptyВто 09 Сеп 2014, 17:23

Еми аз като ги изчиста автоматично пак се появяват. даже и да го изтрия пак се връщат
Върнете се в началото Go down
marti1212
Нов
Нов
marti1212


Брой мнения : 21
Дата на регистрация : 07.08.2014

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 EmptyВто 09 Сеп 2014, 19:02

ейй приятел няма нужда да ми помагаш видях в config. че най-отдолу е пишело userconfig exec
изтрих го след тва connect to ip и за ся е добре.
Благодаря за отделеното внимание icon_smile icon_smile
Върнете се в началото Go down
marti1212
Нов
Нов
marti1212


Брой мнения : 21
Дата на регистрация : 07.08.2014

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 EmptyСъб 25 Окт 2014, 17:09

smurfavr става ли чрез teamviewer да ми влзеш в компа и да видиш закво става въпрос,защото не бях играл от около 2 седмици че компа ми е на село и ся като влезнах в цс-а пак старата песен
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8113
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 EmptyСъб 25 Окт 2014, 18:28

Качи си файловете от първия ми пост в dox и дай линка тук.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
marti1212
Нов
Нов
marti1212


Брой мнения : 21
Дата на регистрация : 07.08.2014

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 EmptyСъб 25 Окт 2014, 19:29

тоест искаш да кача gamemenu.res?
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8113
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 EmptyСъб 25 Окт 2014, 23:12

Всички файлове които съм написал в темата.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
Sponsored content




Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
Как да се справим с досадния "Slowhacking"
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Как да се справим с досадния "Slowhacking" ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BG-HALF-LIFE :: Уроци/Програми-