BG-HALF-LIFE
BG-HALF-LIFE

BG-HALF-LIFE

Българският Half Life портал
 
PortalPortal  ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Присъединете се към нас в Discord или в групата ни във ФБ HL-BG Community
BG-SMURFA-VRATSA-Bat-Man Vs Iron-Man
Визита от други Държави
Flag Counter
Вече може да ни откриете и във социалните мрежи.

Share

Как да се справим с досадния "Slowhacking"

Предишната тема Следващата тема Go down
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Siska
Нов
Нов
Siska


Брой мнения : 27
Дата на регистрация : 16.01.2015

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 EmptyСъб 17 Яну 2015, 03:17

И аз си мислех от известно време за този вариант , но не смеех да пробвам, защото да не вземе да се обърка нещо и да се наложи пак да преинсталирам играта. Но сега ще пробвам. Много благодаря за помощта. :)
Върнете се в началото Go down
nitrox
Нов
Нов
nitrox


Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 06.10.2015

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 EmptyСъб 10 Окт 2015, 10:45

Smurf моля те трябва ми помощ правих всичко от темата ти но не стана и тогава прочетох че slowhack може да е извън директорията на играта моляте ако знаеш ми помогни.Мерси предварително :)
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8114
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 EmptyСъб 10 Окт 2015, 13:06

Обясни подробно какъв точно ти е проблема.

__________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
nitrox
Нов
Нов
nitrox


Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 06.10.2015

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 EmptyСъб 10 Окт 2015, 19:00

Значи като влезна в цс ме праща към сервер нали като го махна в конзолата ми пъква това:
Spoiler:
При опити да си сменя името,настройки ,скорост на мишка дори и звуци  пак ме  конектва и пак ми сменя всичко.Няма ип та в цфг и не става с ново цфг.Също не става и с преинсталиране на играта
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8114
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 EmptyСъб 10 Окт 2015, 21:00

Прочети внимателно точка 2 и 5 от урока и прегледай всеки един файл които съм споменал.Не знам защо ,но съм сигурен,че не си прегледал всички файлове  от точка 2.

__________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
nitrox
Нов
Нов
nitrox


Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 06.10.2015

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 EmptyНед 11 Окт 2015, 14:02

Значи едно момче ми каза да изтрия всичките цфг файлове дори и в валве.Изтрих ги и се махна аutoconnecta но като вляза нали да си оправя настройките и цъкна ок пак ме праща.Нали след като съм влязал в цс и съм изтрил цфг то то си ми прави ново и се опиах да го заместа с оригинално но след като го сложа пак има аutoconnetc.Забелязах бреди да заместа старото цфг вътре имаше ето тези неща:

Spoiler:
Та демек остана само да махнем промяната на настоики :)
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8114
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 EmptyНед 11 Окт 2015, 14:19

Видяло се е,че няма да можеш сам да си изчистиш играта.
Ако все още не се е махнало конектването към други сървъри пробвай с тази програма [You must be registered and logged in to see this link.] или си деинсталирай играта и я инсталирай на ново.Ако я деинсталираш го направи от контролния панел.Същото важи и за настройките ако не ги оправиш деинсталирай.

__________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
nitrox
Нов
Нов
nitrox


Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 06.10.2015

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 EmptyНед 11 Окт 2015, 14:22

Smurf аз първо пробвах с тази програма и не ми помогна за това почнах да ти пиша тук не неможе ли да ти споделям по скупе ? Аз ти го имам
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8114
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 EmptyНед 11 Окт 2015, 14:25

Форума е точно за тази цел да се пише в него за да може да се помогне и на други които имат същия проблем. Прочети внимателно точка 2 и 5 от урока и прегледай всеки един файл които съм споменал.Направи всичко от тези точки и чети внимателно какво и къде в файловете трябва да се направи.

__________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
nitrox
Нов
Нов
nitrox


Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 06.10.2015

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 EmptyНед 11 Окт 2015, 14:43

Smurf понеже нямах повечето цфг та инсталирам warzone кадето ги има и утре когато ще е заразен ще ги прегледам за ип та.
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8114
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 EmptyНед 11 Окт 2015, 14:50

Деинсталирай си играта от контролния панел и ако има някоя стара игра  за цс и нея я махни.Всичко свързано в цс от контролния панел го махаш.

__________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
nitrox
Нов
Нов
nitrox


Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 06.10.2015

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 EmptyПон 12 Окт 2015, 16:41

Smurfa прегледах всички цфг от точка номер 2 за ип та по 3 пъти но не намерих ип в тях.
Странното е че valve.rc и userconfig ги няма а вчера ги видях в strike.
Върнете се в началото Go down
nitrox
Нов
Нов
nitrox


Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 06.10.2015

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 EmptyПон 12 Окт 2015, 18:35

Братле в един чужд сайт намерих как да махна първоначалния коннект но като оправям настройки си ме препраща пак към сервера помогни ми за това моля.
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8114
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 EmptyПон 12 Окт 2015, 19:26

Какво по различно прочете в този чужд сайт??? Щом не можеш да го премахнеш деинсталирай играта и си инсталирай варзоне.

psp
Сложи и протектор против словхакинг в играта.

__________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
nitrox
Нов
Нов
nitrox


Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 06.10.2015

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 EmptyПон 12 Окт 2015, 22:10

Ами от там разбрах че не чрез ип ме конектва (нали първоначално),а чрез онези команди който бях написал малко по нагоре.То ти ги добавя в cfg то и се едно са като наистина някакви команди ма е от slowhacka.Може би трябваше да спомена че хванах slowhack от чужд сервер или това няма значение.
Върнете се в началото Go down
nitrox
Нов
Нов
nitrox


Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 06.10.2015

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 EmptyПон 12 Окт 2015, 22:18

Smurf не може ли да ти дам ип то на заразения сервер и ти да видиш какво става ?
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8114
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 EmptyВто 13 Окт 2015, 05:43

Ок.Дай го тоя сървър да видим какво му е толкова страшното и какво точно заразява. hl

__________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
nitrox
Нов
Нов
nitrox


Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 06.10.2015

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 EmptyВто 13 Окт 2015, 15:53

Connecting to elite.bestia.ro:33333...
Trying p48/auth3/revEmu...
Connection accepted by 89.39.12.45:33
Пробвай и в двата ли там знам само че тва ми пъква първоначалоно.
Върнете се в началото Go down
nitrox
Нов
Нов
nitrox


Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 06.10.2015

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 EmptyВто 13 Окт 2015, 18:07

Просто не разбирам много  от тези неща моляте помогни ми както можеш не ми се дават 30 лева за преинсталиране.
Щом вляза в сервера ме конектва.
Щом си сменя името което сервера ми го променя пак ме конектва и след като махна сервера пак си е с това име.
Щом си сменя настройките за ходене и другите пак ме конектва
и си връща старите,дори като си сменя звук и бързина на мишката пак ме конектва само че тях ги запазва.Успях да махна
първоначалния конект но още го има този при оправяне на настройки чел съм сичките теми за това исках толкова скупе за да ти споделя да видиш.Не става при смяна на config или при преинсталиране на играта.От стрике папката ми изчезнаха valve.rc и userconfig.С clear на slowhack не стана нищо всички папки на red only нищо не ми помогна казвам ти реве ми се само се ядосвам и ти си ми последната надежда.
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8114
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 EmptyВто 13 Окт 2015, 21:36

Ще погледна тези сървъри каде вкарват словхакинг и ще споделя. Ти пробвали да деинсталираш играта както ти казах?

__________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
nitrox
Нов
Нов
nitrox


Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 06.10.2015

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 EmptyВто 13 Окт 2015, 22:33

Пробвах не става.
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8114
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 EmptyСря 14 Окт 2015, 14:49

Пробвай в диска където ти е играта с бутони ctrl+f и в полето за търсена постави това elite.bestia.ro и му дай да търси да видим в кои файлове ще изкара словхакинга.

__________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
nitrox
Нов
Нов
nitrox


Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 06.10.2015

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 EmptyСря 14 Окт 2015, 16:49

Значи непъква нищо незнам срам ли те е да ти споделям по скупе и ти да ми казваш каде да влизам.Щото най добре е ти да видиш какво става с тоя цс
Върнете се в началото Go down
nitrox
Нов
Нов
nitrox


Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 06.10.2015

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 EmptyСря 14 Окт 2015, 17:11

Брат брат нз ти ли нещо направи или аз като трих вчера от регедит но slowhack нямам
утре ще ти пиша ако се е върнал но дано да съм го махнал.Ако се е оправило ти пожелавам толкова много успехи за отделеното внимание.
Върнете се в началото Go down
smurfa_vr
HL-BG Community
HL-BG Community
smurfa_vr


Брой мнения : 8114
Дата на регистрация : 31.03.2011
Местожителство : Враца

Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 EmptyСря 14 Окт 2015, 18:12

Аз няма какво да съм направил най вероятно си  изтрил автоконекта от някои от файловете ти.Ако се е оправил проблема кажи от кой файл е идвал проблема.  

psp
Непускай две поредни мнения едно след друго.Има бутон промени ако си забравил да добавиш нещо в поста ти.

__________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com//smurfavratsa
Sponsored content




Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се справим с досадния "Slowhacking" Как да се справим с досадния "Slowhacking"  - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
Как да се справим с досадния "Slowhacking"
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото
Страница 4 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Как да се справим с досадния "Slowhacking" ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BG-HALF-LIFE :: Уроци/Програми-